Jdi na obsah Jdi na menu
 


 1Hobo Brawl =Jako pouliční gangster budete bojovat proti lidem, jež se vám vpletou do cesty. 

 
 2Hobo Prison Brawl = Druhé pokračování oblíbené bojovky konečně spatřilo světlo světa :). Po vašem zatčení z prvního dílu se ocitnete v nebezpečné věznici a váš úkol bude opět stejný - všechny pobít a dostat se na svobodu.

 3Hobo 3: Wanted = Po úspěšném útěku z vězení náš houmlesácký hrdina stále nenalézá svůj klid. Policisté jsou mu v patách a vy mu budete muset pomoct k bezbolestnému útěku. 

 4 Achilles = Jako bájný bojovník Achilles se pokusíte projít skrze 15 levelů a    přitom pobít všechny nepřátele a semtam i nějakého toho bosse.

 5Thing Thing Arena = Další ze série těchto parádních stříleček nás přivede do prostředí arény, kde se na vás budou řítit stále další a další nepřátele, které je potřeba rozstřílet na hadry.

 6 Thing-thing arena 2 = V této střílečce máte v každém módu 2 úkoly. Co nejdéle přežít a zabít co nejvíce nepřátel

  7   Thing-thing arena 3 = Série Thing-Thing videí a her již v naší databázi čítá celkem slušný počet a snad ani jeden kousek s hodnocením neklesl pod 90%.

 8 Double Edge = Double Edge je brutální bojová hra, ve které budete mít za úkol pozabíjet všechny zrůdy světa. Po ukončení každého kola si budete moci vylepšit své brnění či útočnou zbraň.

 9Iron Shinobi=Iron Shinobi je bojová adventura s prvky RPG, ve které bude vašim úkolem zachránit bezbranné vesničany před zlými bandity.

 10Final Ninja =Podaří se vám projít skrz komplex 20 levelů? Hra se ovládá šipkami či klávesami WASD, stiskem levého tlačítka myší vystřelíte hvězdici, podržením stejného tlačítka vystřelíte lano.

 11Raft Wars =Raft Wars je podobnou hrou starým dobrým Worms. Cílem hry je zabít nemilosrdné nepřátele všemi možnými prostředky.

 12Madness Combat 9: Aggregation=Pokud si někdo skutečně myslel, že Madness Combat skončí v osmém dílu, tak byl na omylu :). Bratři našeho oblíbeného hrdiny jsou zpět a vydali se na skutečně nebezpečnou cestu - a to jeho záchranu.

 13Madness Accelerant=Madness Accelerant je zdařilá bojovka, ve které bude třeba postřílet hromadu nepřátel.

 14Madness Deathwish 2=V této Madness střílečce bude vašim úkolem zabít všechny nepřátelské postavičky. Po ukončení levelu si můžete nakoupit nové zbraně, lepší brnění a nebo se naučit pár nových dovedností.

15 Madness Neurosis Collab=Ve videu Madness Neurosis Collab uvidíte spoustu bitek i brutálních přestřelek. Ani při nejmenším se zde nebude šetřit krví, takže video nedoporučujeme slabším povahám. 

 16 Icebreaker = Icebreaker je promyšlená logická hra, ve které je pro vás připraveno 40 různorodých levelů. Cílem hry je dostat všechny ostatní zmrzlé vikingy na své plavidlo, kde budou pomocí kladiva a hrubé síly zozmraženi :).

 17Dummy Never Fails = Cíl hry je poměrně jednoduchý. Bude nutné, na co nejmenší počet výstřelů, trefit barevnou kuličku, jenž vás přenese do dalšího levelu.

 18Forever Samurai = Přesunete se do doby, ve které bojovali stateční samurajové proti všemu zlému a v roli jednoho z nich se pokusíte skoncovat se všemi netvory.

 19Pinch Hitter  = Ve hře Pinch Hitter si můžete zahrát slušný baseball. Za každý odpálený míček získáváte body a trefíteli HOME RUN, získáte pořádný bodový nášup :). Podaří se vám nastřílet více než 26000 bodů a porazit tak šéfredaktora webgames?

 20   Prince of persia = Pokuste se co nejdéle vydržet na střechách budov. Cestou na vás bude čekat spousta překážek a nebezpečných nástrach.

. 21  Matrix bullettime fight = Matrix Bullettime Fighting je bojová hra, ve které budete pomocí svého hrdiny likvidovat všechny protivníky.

 22  Flood runner 2 = Dokážete utéct vodě, rostoucí trávou nebo lávou stačí si vybrat barvu .Úkolem je skákat přes útesi, můžete aji použit křídla stačí zmáčknot 3x mezerník.

23  Werewolf thriller = Již čtvrtý dJiž čtvrtý díl známé logické série SHIFT spatřil světlo světa. Hra je posunuta zase o nějaký stupýnek výše a troufnu si říct, že je podstatně náročnější než díly předešlé. 

24   SHIFT = Nenechte se odradit jednoduchou grafikou a zkuste si, jak jste na tom se svými mozkovými závity.

25   Shift 2 = První díl hry SHIFT sklidil nečekaný úspěch a proto pro vás vývojáři připravili díl nový, lepší a ještě o něco složitější :). Zkuste se svou postavičkou dojít na konec levelu.

26  SHIFT 3 = U málokterých her se člověk dočká třetího pokračování, které je zase o nějaký ten kousek zajímavější než díly předchozí. Vašim úkolem bude dojít k cílovým dveřím.

27   SHIFT 4 = Již čtvrtý díl známé logické série SHIFT spatřil světlo světa. Hra je posunuta zase o nějaký stupýnek výše a troufnu si říct, že je podstatně náročnější než díly předešlé. 
28Fly Hard=Se speciálním raketoplánem bude vašim úkolem pokořit hranici patnácti kilometrů. Čím výše doletíte, tím více peněz získáte a za obdržené finance si svůj letoun budete moct vylepšit.

29David =David je nejmladší z synů starého pána a tak je to právě on, kdo musí jít a najít všechny ztracené ovce, které se rozutekly po okolním lese. Cestu mu bude znepříjemňovat lesní zvěř.

 30   Neon_rider = Úkolem bude projet až ke konci a nespadnout do dír nebo se nepřevrátit. Někdy budete msuet vyměňovat bravy šipkami aby ste nespadli. Hru řídíte WSAD.

 31  Homerun in berzerk land = Cílem hry bude odstřelit držkatého mužíka co nejdál. Každým novým výstřelem získáte nejen zkušenosti, ale i finanční obnos.

 32   Gibbest= Bude Vaším úkolem ztřelit do provazu na kterém jsou umírající mužíci se smyčkou kolem krku kdyspozici budeta Mít luk a šípy.

 33   Gibbets 2 = První díl této hry patřil dlouho mezi mé nejoblíbenější kousky . I v pokračování bude nutné zachránit oběšence. Zkuste si řadu nových levelů.

 34  Madness Hydraulic = Podaří se vám udržet linii celých 40 nepřátelských kol? Za našetřené peníze si můžete vylepšit svou osobu nebo postavit nové obranné věže. Hra se ovládá šipkami či myší.

 35 Damn Birds 2 = Po desetiletí stojíte jako socha v parku a nečinně přihlížíte, jak vás znečišťují holubové a další ptactvo. Jednoho dne se vše změní, vám se dostane do ruky bouchačka a máte možnost jim to za těch několik let všechno vrátit. Zbraně měníte čísly na klávesnici. Druhý díl obsahuje řadu vylepšení :).

 36 Icycle = Usedňete na svůj malý bicykl a vydejte se na nebezpečnou cestu kolem světa. Je velmi důležité se vyhnout všem nástrahám a pokud chcete mít vysoké skóre, bude nutné posbírat maximum bublinek :). Hra se ovládá šipkami.

 37Paper Cannon XP = Paper Cannon XP obsahuje 20 nových povedených levelů. Podaří se vám všechny dokončit a dostat se do tabulky nejlepších hráčů?

 38G-Switch = Cílem hry bude proběhnout skrz členitý terén a nevyjet mimo obrazovku. Hra se ovládá pouze myší nebo klávesou X. Soutěžit můžete až s 5 svými kamarády na jednom počítači :).

39 Bumperball = Velmi pěkná hra, na sněžném skůtru hrajete hokej. Hra podporuje i dva hráče na jednom počítači.

 40Playing with fire 2 = V této hře si zavzpomínáte na starou dobrou Dynu blaster. Budete pokládat bomby a snažit se s nimi zabít své soupeře. Máte na výběr z více herních prostředí. Hra je hratelná i ve dvou.

41 Playing with Fire = Různých napodobenin starého klasického bombermana je opravdu mnoho, málokterá z nich se ale zařadí mezi ty lepší kousky. Playing with Fire je jednou z těch, které se jistě nemají za co stydět. Ve hře si můžete zahrát s několika soupeři v několika obtížnostech či si zkusit hru pro 2 hráče.

 42Freeway Fury = Podaří se vám dosáhnout cílové čáry a dokončit tak daný level? Začínat budete ve svém auťáku, každopádně za jízdy bude možné auto vyměnit. K dispozici budete mít spoustu herních prvků, jen jeden chybí – brzda. Šipkami do stran můžete zatáčet, šipka nahoru slouží pro nitro, šipkou dolů vystoupíte či nastoupíte do automobilu. Přeji příjemnou zábavu :).